Amber Yule Akita Inu
LV EN RU

Esiet sveicināti!

Stāsts par akita audzētavu AMBER YULE ir aizsācies jau 2009.gadā, kad uz Latviju atceļoja viena no pirmajām, krāšņajām FCI akitām - Yule Roal. Ar šo viss sākās. Rudā skaistule ātri iekaroja mūsu sirdis ar savu aristokrātiski atturīgo uzvedību un uzticības, mīlestības pilno sirdi.

Līdz ar jaunā ģimenes locekļa parādīšanos ģimenē, mainījās arī mūsu ikdiena. Ja iepriekš mums bija tikai dienesta suņi ar kuru uzvedību, attieksmi un apmācību bija gandrīz viss skaidrs, akita spēja radikāli mainīt mūsu attieksmi pret visiem šiem jautājumiem. Ar milzu interesi sākām apgūt dažādas gudrības, izmantojot visdažādākās apmācību metodes. Rezultāti parādījās jau visai ātri. Mēs atradām pieeju akitas neatkarībai un stiprajam raksturam, iemācījāmies sarunāt un vienoties, abpusēji izbaudot šo procesu.

Tātad- akita un saimnieka sadarbība - process ar augstu pozitīvas motivācijas līmeni. Ar akita savādāk nesanāks. Ja esat gatavs izturēties pret suni ar cieņu, tad akita var būt Jūsu kompanjons!

Akita izzināšanas process bija tik saistošs, ka daudz uzmanības veltījām dažāda vieda apmācībām. Ar Yuli teicami nokārtojām BH eksāmenu(starptautiks apmācības kurss - suns pilsētā), IPO-R E sertifikāciju - suns glābējs, piedalījāmies agility sacensībās. Ar šo apliecinājām, ka akita ir lielisks suns kompanjons un ļoti labi var darīt jebkuru no darbiem kopā ar savu saimnieku.

Ar ko mēs lepojamies? Visvairāk jau ar to, ka mūsu audzētavā ir samērā nedaudz suņi un mums pietiek laiks viņus visus kvalitatīvi audzēt, aprūpēt un apmācīt ģimeneiskā vidē. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu suņi ir ģimenes locekļi ne tikai krāšni izstāžu dalībnieki. Mūsu akitām ir veiktas acu un gūžu, elkoņu locītavu veselības pārbaudes, ģenētiskie testi. Mums ir pārliecība par to, ko darām.

Mēs neveicam pārošanu un neplānojam jaunus metienus līdz māmiņas nav atkopušās pēc bērniem, t.i., ne biežāk kā reizi gadā.

Ar pilnu pārliecību varam teikt, ka esam izdarījuši visu, lai mūsu suņiem un viņu pēcnācējiem ir izcila veselība. Esam veikuši visrūpīgāko pāru atlasi.

Kucēniem jau no pirmās dzīves dienas tiek veikta socializācija. Visi kucēni tiek pieradināti pie cilvēku rokām, trokšņiem, skaņām, izjūtām, kustībām pa dažādiem materiāliem un virsmām. Atdodot kucēnu jaunajam saimniekam, esam pārliecināti par to, ka kucēns ir gatavs doties uz savām jaunajām mājām.

 

Esam atpazīstami kā viena no veiksmīgākajām un stabilākajām FCI akita audzētavām Baltijā. Izceļamies nevis ar skaitlisku dzīvnieku pavairošanu, bet gan ar izciliem savas šķirnes pārstāvjiem, kuri rada pareizu priekšstatu par to, kāda ir īsta akita.

 

Mūsu audzētais suns Arbor Yule kļuva par Akita Cup uzvarētāju 2015.gadā, kā labākais šķirnes pārstāvis pasaulē, kā arī par World Winner titula ieguvēju 2014.gadā.

 

Amber Yule Haiku Go ir titula Eiropas Jaunais uzvarētājs īpašniece 2015.gadā
Akita Cup 2015 uzvarētāja

Amber Yule Kimiko ir Akita Cup 2015 Uzvarētāja Kucēnu klasē

 

Amber Yule Kazuki ir Akita Cup 2015 4.vietas ieguvējs mazuļu klasē

 

Mūsu izlaidumnieks Daichi Yuleyogi ir regulārs Agility sacensību dalībnieks A3 klasē

Amber Yule ir nokārtojusi BH eksāmenu un IPO R-E atestāciju. Strādā Bezvēsts.lv kā suns glābējs

Megapolis Style Yogi Tarou - BH eksāmens

 

Arbor Yule - BH eksāmens

Densetsu Yuleyogi strādā Bezvēsts.lv kā suns glābējs

 

Esam lepni par paveikto un gatavi dalīties savā pieredzē!