Amber Yule Akita Inu
LV EN RU

Esiet sveicināti!

 

 

  

Amber Yule ir neliela ģimenes akita audzētava, kurā visi mūsu suņi ir ģimenes locekļi.

Lepojamies ar to, ka:

* mums pietiek laiks visus savus suņus kvalitatīvi audzēt, aprūpēt un apmācīt ģimeniskā vidē

* esam atpazīstami kā viena no veiksmīgākajām un stabilākajām FCI akita audzētavām Baltijā


* Izceļamies nevis ar skaitlisku dzīvnieku pavairošanu, bet gan ar izciliem savas šķirnes pārstāvjiem, kuri rada pareizu priekšstatu par to, kāda ir īsta akita


* Amber Yule ir reģistrēta AKIHO – biedrībā, kas atrodas Japānā, kura seko līdzi akita šķirnes saglabāšanai, attīstībai un autentiskumam, lai nezaudētu akita tipiskās temperamenta, rakstura un eksterjera (fiziskās) iezīmes

* Amber Yule ir atzīta kā pilntiesīgs AKIHO biedrs

*mūsu akitām ir veiktas acu veselības pārbaudes, gūžu un elkoņu locītavu veselības pārbaudes, daudzveidības un zobu emaljas ģenētiskie testi

* Mūsu suņi ir slavenu un leģendāru akita pēcteči no atpazīstamām Japānas un Eiropas audzētavām


* Mūsu audzētie suņi ir ieguvuši starptautiski atzītus titulus – World Winner 2014, Akita Cup Winner 2015, Europe Junior Winner 2015, Akita Cup Winner 2018,
Baltic ViceWinner 2019, World Winner 2021, World Hope 2021, European Winner 2021, Grand Prix 2021 Winner - Best kennel, Starptautiskie izstāžu čempioni (CIB),  Latvijas TOP 2020 akita, Latvijas TOP 2020 audzētava (II) un daudzi citi.

Esam lepni par paveikto un gatavi dalīties savā pieredzē.
Mums ir pārliecība par to, ko darām!

 

Mūsu izcelsmes vēsture

Stāsts par akita audzētavu AMBER YULE ir aizsācies 2009.gadā, kad uz Latviju atceļoja viena no pirmajām, krāšņajām FCI akitām - Yule Roal. Ar šo viss sākās. Rudā skaistule ātri iekaroja mūsu sirdis ar savu aristokrātiski atturīgo uzvedību un uzticības, mīlestības pilno sirdi.

Līdz ar jaunā ģimenes locekļa parādīšanos ģimenē, mainījās arī mūsu ikdiena. Ja iepriekš mums bija tikai dienesta suņi ar kuru uzvedību, attieksmi un apmācību bija gandrīz viss skaidrs, akita spēja radikāli mainīt mūsu attieksmi pret visiem šiem jautājumiem. Ar milzu interesi sākām apgūt dažādas gudrības, izmantojot visdažādākās apmācību metodes. Rezultāti parādījās jau visai ātri. Mēs atradām pieeju akitas neatkarībai un stiprajam raksturam, iemācījāmies sarunāt un vienoties, abpusēji izbaudot šo procesu.

Akita izzināšanas process bija tik saistošs, ka daudz uzmanības veltījām dažāda vieda apmācībām. Ar Yuli teicami nokārtojām BH eksāmenu(starptautisks apmācības kurss - suns pilsētā), IPO-R E sertifikāciju - suns glābējs, piedalījāmies agility sacensībās un, protams, uzsākām izstāžu karjeru. Ar šo apliecinājām, ka akita ir lielisks suns kompanjons un ļoti labi var darīt jebkuru no darbiem kopā ar savu saimnieku.

 

Audzētavas Amber Yule ģimene

Tā pamazām, iemīlot akita, kuplinājām mūsu Amber Yule saimi ar mūsu kucēnu saimniekiem, kuri turpina kopā ar mums iepazīt šo brīnišķīgo šķirni – piebiedrojas apmācību un sporta laukumos, pārgājienos un pastaigās, izstādēs un atpūtas pasākumos, mācību semināros, paraugdemonstrējumos un dažādās uzstāšanās reizēs, lai popularizētu un cilvēkiem parādītu akita šķirnes skaistumu un harmoniju caur Japānas kultūras un tradīciju prizmu.

 

Akita saimnieks

Akita un saimnieka sadarbība - process ar augstu pozitīvas motivācijas līmeni. Ar akita savādāk nesanāks. Ja esi gatavs izturēties pret suni ar cieņu, tad akita var būt Tavs kompanjons!

 

Mūsu audzētais suns Arbor Yule kļuva par Akita Cup uzvarētāju 2015.gadā, kā labākais šķirnes pārstāvis pasaulē, kā arī par World Winner titula ieguvēju 2014.gadā.

 

Amber Yule Haiku Go ir titula Eiropas Jaunais uzvarētājs īpašniece 2015.gadā
Akita Cup 2015  un 2018 uzvarētāja

Amber Yule Kimiko ir Akita Cup 2015 Uzvarētāja Kucēnu klasē

 

Amber Yule Kazuki ir Akita Cup 2015 4.vietas ieguvējs mazuļu klasē

 

Mūsu izlaidumnieks Daichi Yuleyogi ir regulārs Agility sacensību dalībnieks A3 klasē

Amber Yule ir nokārtojusi BH eksāmenu un IPO R-E atestāciju. Strādā Helper Latvia kā suns glābējs

Megapolis Style Yogi Tarou - BH eksāmens

 

Arbor Yule - BH eksāmens