Amber Yule Akita Inu
LV EN RU

KI CHI Go Shun'You Kensha

Mūsu tīģerkrāsas spāņu skaistule Ki Chi, kura savu vārdu ieguvusi kā divu enerģiju apvienojumu -

KI un CHI.

     Ki Chi ir meitene ar ugunīgu temperimentu, kurai garšo visi dienvidu augļi, kura ar savu kūsājošo enerģiju neatstāj vienaldzīgu nevienu. Lieliski iekļaujas ģimenes dzīves rāmajā plūdumā, var laiskoties saulītē uz terases vai būt lielisks kompanjons pastaigā pa mežu vai gar jūru.

     Skaistule ne tikai laiskojas saulītē, bet arī bieži dodas uz dažādām starptautiskām izstādēm, kurās tiek ļoti labi novērtēta. Ki Chi ir pabijusi gan Eiropas, gan Pasaules uzvarētāju izstādēs, gan Akita Cup.

     Izstādēs ir savākts prāvs pulciņš titulu. Tādi kā: LV CH, LT CH, EST CH, Balt CH, WDS 2018, 3rd place in Intermediate class; LV JCH, EST JCH, WDS 2017, 4th place (44) in Junior class. Best puppy female in the 40th Anniversary Akita Club e.V. dog show, 2017.

     Ki Chi ir māmiņa daudziem skaistiem bērniņiem, kuri jau dzīvo savās jaunajās ģimenēs un daži turpina māmiņas ierādīto izstāžu karjeru. Par ko esam ļoti priecīgi.

     Ir veiktas veselības pārbaudes un ģenētiskie testi: HD-CC//ED-00. Eyes Clear; Amelogenesis imperfecta (AI) - PCR; Result: Genotype N/N; Teeth complete; Genetic Diversity Test.

     Ki Chi vecāki un vecvecāki ir Eiropas un Japānas slavenu audzētavu suņi, kuri jau ir kļuvuši leģendāri ar savu pienesumu akita šķirnes attīstībā. 

Ar ciltsrakstiem var iepazīties zemāk.

FCI un AKIHO

Bildes