Amber Yule Akita Inu
LV EN RU

KI CHI Go Shun'You Kensha

Mūsu tīģerkrāsas spāņu skaistule Ki Chi, kura savu vārdu ieguvusi kā divu enerģiju apvienojumu -

KI un CHI.

     Ki Chi ir meitene ar ugunÄ«gu temperimentu, kurai garšo visi dienvidu augļi, kura ar savu kÅ«sājošo enerÄ£iju neatstāj vienaldzÄ«gu nevienu. Lieliski iekļaujas Ä£imenes dzÄ«ves rāmajā plÅ«dumā, var laiskoties saulÄ«tÄ“ uz terases vai bÅ«t lielisks kompanjons pastaigā pa mežu vai gar jÅ«ru.

     Skaistule ne tikai laiskojas saulÄ«tÄ“, bet arÄ« bieži dodas uz dažādām starptautiskām izstādÄ“m, kurās tiek ļoti labi novÄ“rtÄ“ta. Ki Chi ir pabijusi gan Eiropas, gan Pasaules uzvarÄ“tāju izstādÄ“s, gan Akita Cup.

     IzstādÄ“s ir savākts prāvs pulciņš titulu. Tādi kā: LV CH, LT CH, EST CH, Balt CH, WDS 2018, 3rd place in Intermediate class; LV JCH, EST JCH, WDS 2017, 4th place (44) in Junior class. Best puppy female in the 40th Anniversary Akita Club e.V. dog show, 2017.

     Ki Chi ir māmiņa daudziem skaistiem bÄ“rniņiem, kuri jau dzÄ«vo savās jaunajās Ä£imenÄ“s un daži turpina māmiņas ierādÄ«to izstāžu karjeru. Par ko esam ļoti priecÄ«gi.

     Ir veiktas veselÄ«bas pārbaudes un Ä£enÄ“tiskie testi: HD-CC//ED-00. Eyes Clear; Amelogenesis imperfecta (AI) - PCR; Result: Genotype N/N; Teeth complete; Genetic Diversity Test.

     Ki Chi vecāki un vecvecāki ir Eiropas un Japānas slavenu audzÄ“tavu suņi, kuri jau ir kļuvuši leÄ£endāri ar savu pienesumu akita šÄ·irnes attÄ«stÄ«bā. 

Ar ciltsrakstiem var iepazīties zemāk.

FCI un AKIHO

Bildes